Wybierz region

Wybierz miasto

  Przydomowy Ogródek - niezbędnik gospodyni cz. 1

  W Miejskiej KNIEI Katarzyna Mikulska
  Maków, ul. Górska/29

  16:00 - 18:00 Niedziela, 11 marca

  • 60zł

  Gdzie: Makow k. Skierniewic
  Koszt: 60 zł/ os. dzieci do 12 roku życia nie płacą
  m
  Większość z nas pragnie kontaktu z przyrodą. Mamy działki, pragniemy ogrodu, domu na wsi. Nie wszyscy możemy sobie na to pozwolić, dlatego coraz popularniejsze staje się ogrodnictwo miejskie. Coraz więcej ludzi przeobraża miejską przestrzeń w naturalne ekoogrody, gdzie oprocz kwiatow można znaleźć zioła i warzywa.
  Zapraszamy na warsztaty, gdzie będą Państwo mieli okazję stworzyć przydomowy ogrod. Usłyszą i zobaczą w praktyce jak zacząć, na co zwrocić uwagę przy planowaniu przestrzeni ogrodkowej.
  Gwarantujemy potrzebne materiały, poczęstunek i ciepłe napoje.
  Prowadząca: mgr. inż. Ewa Gołębiewska absolwentka Ogrodnictwa WSEH w Skierniewicach. Były pracownik Instytutu Ogrodnictwa w Skierniewicach. Mama Łucji i Stasia. Miłośniczka alternatywnych rozwiązań ogrodniczych.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Święta z Kevinem? Obowiązkowo! A co pamiętasz z tego kultowego filmu? QUIZ