Wybierz region

Wybierz miasto

  Long & Junior

  Club Capitol
  Sypniewo, ul. Ostrołęcka/47a, +48 66 650 84 68

  19:00 Sobota, 16 stycznia

  • Brak informacji o cenie

  Long & Junior
  Rok 1996 był rokiem przełomowym dla grupy long&junior. w tym bowiem roku nastąpiło zawarcie znajomości pomiędzy Jarkiem i Michałem. Wspolne wariackie i jednorazowe pomysły zaowocowały wspolnymi występami w wielu klubach i dyskotekach. W roku 2000 pojawił się pomysł zrobienia pierwszego muzycznego projektu. Wtedy właśnie powstał pierwszy singiel i wideoklip o nazwie "J.A.Z.D.A.". Następny singiel „Helenka” i zapał jaki rozkręcał Longa i Juniora owocuje wydaniem pierwszego LP o tytule "No i zaczęło się".
  W 2004 r. ukazuje się singiel "Tańczyć Chcę", w 2007 r. "Uśmiechnij się", w 2009 r. „Pierwszy raz”. 2010 rok przyniosł album „Bo ja tańczyć chcę”. Powstają kolejne hity, a wśro nich w 2013 r. mega produkcja czyli utwor „Tańcz Tańcz Tańcz”.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Święta z Kevinem? Obowiązkowo! A co pamiętasz z tego kultowego filmu? QUIZ