Wybierz region

Wybierz miasto

  Henry David's GUN

  Gminny Ośrodek Kultury w Karniewie
  Karniewo, ul. ul. Pułtuska 3/3, +48 29 767 04 28

  18:00 Piątek, 12 lutego

  • Brak informacji o cenie

  Henry David's GUN:
  Henry David to pseudonim artystyczny Wawrzyńca Dąbrowskiego (Letters From Silence, Frozen Lakes, Nocny SuperSam, ex. Bramafan), ktory wraz z towarzyszącymi mu muzykami powołał do życia twor z pogranicza gatunkow singer-songwriter, indie-folk oraz folk-rock. Pozostaje w nim wierny czemuś, co można by było określić "analogowo-akustycznym" podejściem do muzyki.

  Relacje między ciszą a dźwiękami tworzą w Henry David’s GUN nabrzmiałą emocjami warstwę rozcinaną charakterystycznym męskim wokalem. Nagrywane w pomieszczeniach drewnianego wiejskiego domu kompozycje nie obfitują w stricte rockowe, agresywne zagrania, towarzyszą im natomiast specyficzny puls oraz utopione w głębokich pogłosach, niemalże baśniowe brzmienia przywodzące na myśl tworczość takich artystow jak choćby: Foreign Fields, Bon Iver czy nawet Nick Cave.

  To utwory o brudnym, zmieszanym z błotem i roztapiającym się śniegu, o przemianie i odrodzeniu, rześkim, krystalicznie czystym powietrzu trafiającym wprost do płuc. O szczęściu, paradoksalnie płynącym z trudu i wysiłku.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Święta z Kevinem? Obowiązkowo! A co pamiętasz z tego kultowego filmu? QUIZ